Tootekataloog

Ivar Vinkel

Ivar Vinkel

Seadmed

Multivib Basic

Madrats koos võimendi ja tarkvaralise rakendusega (madratsi mõõdud 200 x 90 x 3 cm; tahvelarvuti komplektis ei sisaldu).

Madrats koos eelinstalleeritud 5 raviprogrammiga võimendiga.

Sellesse madratsisse on inimorganismi mõjutamiseks madalsagedusliku puhasheli mõjutusprogrammidega paigaldatud sümmeetriliselt 10 heliedastuselementi: 2 jäävad selja ülaosa (trapetslihaste keskosa) alla, 4 seljalihaste alaosa alla, 2 tuharapiirkonna alla ja 2 säärte alla. Madrats on kaetud pestava puuvillase kattega. See on kõige teraapilisema toimega toode, mis võimaldab tervendavat helivibratsiooni edastada kogu kehasse. Peale kasutamist kergelt kokkurullitav kompaktselt ladustamiseks või kaasavõtmiseks. Tellija saab madratsiga oma soovi kohaselt kaasa: kas võimendi ja tarkvaralise rakenduse koos 5 raviprogrammiga või võimendi eelinstalleeritud 5 mõjutusprogrammiga.

 

Multivib Plus

Madrats 10 madalsagedusliku helielemendiga, kaetud ftalaadivaba desinfitseeritava kunstnahast kattega (eemaldatav). Komplektis sisalduvasse võimendisse on installeeritud 5 madalsagedusliku puhasheli mõjutusprogrammi. Peale selle saab ostja valida 3 lisaprogrammi tarnija esitatavast mõjutusprogrammide nimekirjast, mis installeeritakse tellitud komplekti võimendisse enne tarnimist. Professionaalne komplekt, mis disainitud ka tervishoiuasutustes kasutamiseks. Mõõdud: 200 x 93 x 4,5 cm.

 

Multivib Seat

Istumispadi 6 madalsagedusliku helielemendiga on valmistatud kasutamiseks näiteks kodus toolis või ratastoolis istumise alla, säärte alla või selja taha … Peale istumispadja on komplektis võimendi ja tarkvaraline rakendus 4 mõjutusprogrammiga [rakendus on vaja installeerida nutitelefoni või tahvelarvutisse (mainitud seadmed komplektis ei sisaldu)]. Mõõdud: 40 x 45 x 6 cm.

 

Multivib Duo

Pehme padi 2 madalsagedusliku helielemendiga on valmistatud koduseks kasutamiseks. Duot on mugav paigutada nii oma selja taha kui kuhu vähegi vajalik Komplektis sisaldub võimendi ja tarkvaraline rakendus 4 mõjutusprogrammiga [rakendus on vaja installeerida nutitelefoni või tahvelarvutisse (mainitud seadmed komplektis ei sisaldu)]. Mõõdud: 35 x 14 cm.

 

 

Multivib Duo kunstnahast ümbrises

Erinevates värvitoonides. Norras kasutatakse seda ka kiropoodi toolis või hambaarsti vastuvõtul (Multivib Dent). Samuti kasutatakse liitpuudega laste rehabilitatsioonis. Komplektis sisaldub võimendi ja tarkvaraline rakendus 4 mõjutusprogrammiga [rakendus on vaja installeerida nutitelefoni või tahvelarvutisse (viimased komplektis ei sisaldu)]. Mõõdud: 35 x 14 cm.

 

Multivib Dent

Pehme padi 2 madalsagedusliku helielemendiga, mille võimendisse installeeritud mõjutusprogramm on valmistatud hambaarsti kartvate inimeste jaoks. Mõõdud: 35 x 14 cm.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Fade Out ContentShow Content
Prev Next