Tootekataloog

Ivar Vinkel

Ivar Vinkel

Seadmed

Vinkelheli Cougar Purr

 

 

 

 

 

 

Madrats koos võimendi ja tarkvaralise rakendusega (madratsi mõõdud 200 x 94 x 4,5 cm, kaal 9,5 kg; personaalarvuti komplektis ei sisaldu).

Sellesse madratsisse on inimorganismi mõjutamiseks madalsagedusliku puhasheli mõjutusprogrammidega (e. vibroakustilise meetodiga) paigaldatud sümmeetriliselt 13 heliedastuselementi: 4 jäävad täiskasvanud inimese selja üla- ja keskosa alla (ülaselja grupp), 1 selja alaosa all (alaselja grupp), 4 tuhara- ja reitepiirkonna all (reite grupp) ja 4 säärte all (säärte grupp). Komplekti kuuluv võimendi (mõõdud 48,2 x 4,4 x 33 cm, kaal 4,5 kg) võimaldab iga mainitud grupi helinivood reguleerida eraldi. Komplekti kuuluv tarkvaraline rakendus sisaldab nii eelseadistatud, valmis raviprogramme (25 tk, vajadusel saab kasutaja neid muuta) kui võimaldab ka personaalsete raviprogrammide koostamist ja säilitamist. Madrats on hügieenilises medicare-kattest kotis, mis on desinfitseeritav, kergelt eemaldatav (tõmblukuga) ja pestav; lisaks tuleb madratsiga kaasa ka 2 tugevast puuvillasest kangast tõmblukuga linakotti. See on kõige teraapilisema toimega toode, mis võimaldab tervendavat helivibratsiooni edastada kogu kehasse.  Peale kasutamist kergelt kokkuvolditav kompaktselt ladustamiseks või kaasavõtmiseks. Professionaalne komplekt, mis võimaldab vibroakustilise meetodi personaalset rakendamist ka tervishoiuasutustes.

 

Multivib Basic

Madrats koos võimendi ja tarkvaralise rakendusega (madratsi mõõdud 200 x 90 x 3 cm; tahvelarvuti komplektis ei sisaldu).

Madrats koos eelinstalleeritud 5 raviprogrammiga võimendiga.

Sellesse madratsisse on inimorganismi mõjutamiseks vibroakustilise meetodiga paigaldatud sümmeetriliselt 10 heliedastuselementi: 2 jäävad selja ülaosa (trapetslihaste keskosa) alla, 4 seljalihaste alaosa alla, 2 tuharapiirkonna alla ja 2 säärte alla. Madrats on kaetud pestava puuvillase kattega. Peale kasutamist kergelt kokkurullitav kompaktselt ladustamiseks või kaasavõtmiseks. Tellija saab madratsiga oma soovi kohaselt kaasa: kas võimendi ja tarkvaralise rakenduse koos 5 raviprogrammiga või võimendi eelinstalleeritud 5 mõjutusprogrammiga.

 

Multivib Plus

Madrats 10 madalsagedusliku helielemendiga, kaetud ftalaadivaba desinfitseeritava kunstnahast kattega (eemaldatav). Komplektis sisalduvasse võimendisse on installeeritud 5 madalsagedusliku puhasheli mõjutusprogrammi. Peale selle saab ostja valida 3 lisaprogrammi tarnija esitatavast mõjutusprogrammide nimekirjast, mis installeeritakse tellitud komplekti võimendisse enne tarnimist. Professionaalne komplekt, mis disainitud ka tervishoiuasutustes kasutamiseks. Mõõdud: 200 x 93 x 4,5 cm.

 

Multivib Seat

Istumispadi 6 madalsagedusliku helielemendiga on valmistatud kasutamiseks näiteks kodus toolis või ratastoolis istumise alla, säärte alla või selja taha … Peale istumispadja on komplektis võimendi ja tarkvaraline rakendus 4 mõjutusprogrammiga [rakendus on vaja installeerida nutitelefoni või tahvelarvutisse (mainitud seadmed komplektis ei sisaldu)]. Mõõdud: 40 x 45 x 6 cm.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Fade Out ContentShow Content
Prev Next